ניהול פיננסי משפחתי

קצת עלינו

קלכלי הוקמה במטרה להפוך את הניהול הפיננסי היומיומי לפעולה פשוטה ואפילו מהנה. תחושת השליטה והבהירות מביאה רוגע וזרימה של אנרגית הכסף וכך מאפשרת להכניס שפע כלכלי לחיים.
אנחנו מאמינות שהשילוב בין כלכלת המשפחה, משכנתאות וייעוץ פיננסי מאפשר לתת את השירות המיטבי ללקוח מתוך ראיה מרחבית כוללת של הצרכים בהווה ובעתיד.

מי אנחנו

עינת תמיר

יועצת משכנתא, יועצת לכלכלת המשפחה, מרצה לחברות וארגונים, מנחת סדנאות לקבוצות, מסדרת תיקי ביטוח ומאמנת מוסמכת ב"כלכלה בריאה".
הרצון להעציק את הידע שלי בכלים פיננסים החל כשעזבתי את הקיבוץ ולא הרגשתי שהיה לי את הידע הדרוש לניהול הכספים שלי. בחרתי ללמוד בחברת אש לידור פילוסוף ולהתחיל ביישום הכלים על כלכלת המשפחה שלי, חוויתי שפע ושקט שלא הכרתי לפני כן. בנקודה הזו החלטתי שאני רוצה לפתוח עסק ולהעביר את הידע הלאה.
הקמתי את קלכלי במטרה להעביר את הידע והתובנה שהניהול הפיננסי יכול להיות פעולה פשוטה ונעשה על ידי לימוד ויישום של כלים קלים המאפשרים לכל אדם שפע כלכלי, הגשמת חלומות ושקט.
תהליך הליווי מתבצע בהתאמה לצרכים האישיים של כל אחד ואחת, אין דרך אחת נכונה. בהתמדה ונחישות ניתן להגשים מטרות ולהכניס שפע ומיקוד לניהול הכלכלי שלכם.
בשנת 2017 הרחבתי את הידע והשירותים שאני נותנת והתחלתי לעסוק בייעוץ משכנתאות וניהול פיננסי לחברות יחד עם רו"ח ריקי טבוך.

רו"ח ריקי טבוך אופנבך

רואת חשבון, יועצת משכנתא ויועצת פיננסית לעסקים.
הרצון לעסוק בתחום הפיננסי החל אצלי כשלמדתי באוניברסיטה ולאחר מכן בחברת אש לידור פילוסוף שם למדתי על כלכלת המשפחה.

חוויתי שפע ושקט שלא הכרתי לפני כן, החלטתי שאני רוצה לפתוח עסק ולהעביר את הידע הלאה.
הקמתי את קלכלי במטרה להפוך את הניהול הפיננסי לפעולה פשוטה על ידי לימוד ויישום של כלים קלים המאפשרים לכל אדם שפע כלכלי, הגשמת חלומות ושקט.