בעזרת כלים קלים, ניהול כלכלי הופך לניהול קלכלי

קצת עליי

הקמתי את קלכלי לפני 10 שנים, במטרה להפוך את הניהול הפיננסי היומיומי לפעולה פשוטה ואפילו מהנה. אני מאמינה שתחושת השליטה והבהירות מביאה רוגע וזרימה של אנרגית הכסף וכך מאפשרת להכניס שפע כלכלי לחיים. בליווי שלי אני משלבת בין כלכלת המשפחה וייעוץ משכנתאות, כך בראיה הוליסטית רחבה הכוללת התבוננות על הצרכים בהווה ובעתיד, נותנת את השירות הטוב ביותר עבורך.

מי אני?

עינת תמיר

נעים מאוד, שמי עינת תמיר

כיום אני יועצת משכנתא ויועצת לכלכלת המשפחה, אבל לא תמיד ידעתי לנהל את הכסף שלי בצורה טובה. נולדתי בקיבוץ קטנטן בערבה, קיבוץ שיתופי, בו לא הייתה התעסקות יומיומית עם כסף.  כשהתבגרתי עזבתי את הקיבוץ והתחלתי לעבוד, בנקודה זו נתקלתי באתגר, לא ידעתי איך לנהל את ההכנסות וההוצאות שלי ולא היה לי עם מי להתייעץ.

חוסר הידע והבלגן גרם לי לתחושת תסכול וחרדה, לכן בחרתי להתמקצע וללמוד כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון ולאחר מכן להמשיך וללמוד כלכלת המשפחה וייעוץ משכנתא בחברת “אש לידור פילוסוף”. 

הידע שקיבלתי בלימודים היה מדהים ופקח את עיניי לכך שבשום שלב בחיים אנחנו לא לומדים איך לנהל את הכסף שלנו. כשהתחלתי ליישם ולנהל את הכסף שלי נכנסו לחיי תחושת שקט ורוגע שרציתי להעביר לאנשים אחרים, לכן בתחושת שליחות בחרתי להקים עסק בשם – “קלכלי” וללמד אנשים ומשפחות איך לנהל את הכסף שלהם בצורה קלה.

אני מאמינה שכדאי וצריך לחשוב אחרת – על כסף!

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן עינת מקלכלי,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן